Medikal ve Kozmetik Ambalaj
Ambalajlarımız, her zaman insan sağlığını öncelik alırken çevre dostu yaklaşımını da sürdürmeye devam ediyor. Tüm ambalajlarımızda olduğu gibi medikal ve kimyasal ambalaj üretimlerimizde de, PET (Polietilentetraftalat), PVC (Polivilklorür), PP (Polipropilen), PS (Polistren) ve PE (Polietilen) gibi geri dönüşümü gerçekleştirilebilen malzemeleri tercih ediyoruz.
Medikal ve kozmetik ürünlerin uygun koşullarda muhafaza edilmesi ise son derece önemlidir. Kozmetik ve sağlık için üretilen bu ürünlerin steril bir şekilde ambalajlanması, ambalaj malzemesinin kullanımında sadece insan sağlığı için değil çevre açısından da duyarlı olunması gerekir.
Medikal ve Kozmetik Ambalaj Kullanımının Önemi
Medikal sektöründe ürünlerin steril özelliğini kaybetmeden saklanması, hasta sağlığı için büyük önem arz eder. Medikal ürünler kesinlikle hava ile temas etmeyecek şekilde ve temiz ortamlarda muhafaza edilmelidir. Ayrıca her ürün için özel ambalajlara ihtiyaç vardır.
Hastane, eczane ya da medikallerde satımı gerçekleştirilecek ürünlerin, üretiminden dağıtımına kadar geçen her süreç iyi bir ambalajlama ile kontrol altına alınabilir. Güvenilir ürünler ile hizmet etmek isteyen her marka, ürününü en yeni teknoloji ile korunaklı hale getirmek ister.
Firmamız medikal ve kozmetik ambalaj ürünlerimizin gelişen teknolojilerle uyumlu üretilmesini kendimize ilke edinerek çağın yeniliklerini her geçen gün yakalamaya devam ediyoruz.

Süreklilik ve Müşteri Memnuniyeti

Üretimini yaptığımız tüm ambalajlarımız ile müşterilerimize hizmet verirken sürekliliği hedefliyoruz. Müşterilerimizin önerileri doğrultusunda, ambalajlarımızın özelliklerini şekillendiriyor ve daha memnun edici bir hizmet sunmak adına üretim aşamalarımızda bu özellikleri uyguluyoruz. Ambalaj üretimlerimizi, oluşabilecek tüm aksilikleri göz önünde bulundurarak tasarlıyor ve üretim aşamalarında uyguluyoruz. Ayrıca farklı baskı yöntemlerimiz ile müşterilerimize çeşitli seçenekler sunuyoruz. Eğer müşterilerin mevcut ambalajlarımızdan daha farklı bir talebi olursa hemen değerlendirmeye alıp, bu talepleri medikal ve kozmetik ambalaj ürünlerimize uyguluyoruz.