Karbay Ambalaj;

1978 yılında plastik ambalaj sektörüne, asıl branşı mali müşavirlik olan 1. Nesil ile giriş yapan aile kurumumuz, son teknoloji makine parkuru ve tecrübeli ekibiyle 2006 yılında 2.nesil kuşağın mühendislik altyapısının da dahil olması ile esnek ambalaj sektöründe yerini daha da güçlendirmiştir. Yarım asıra yakın süredir oluşturduğu kuvvetli finansal yapısı sayesinde doğru ürünü doğru zamanda tedarik edip, müşterilerine hem mükemmel hızda termin sağlar hem de maliyet konusunda avantaj yaratır. Yeniliğe açık dinamik ruhu ve geniş bir ürün yelpazesindeki üretim başarısıyla da Türkiye’nin önde gelen ambalaj üreticileri arasında yerini almıştır.

İleri teknoloji ile donatılmış üretim tesisi ve alanında uzman deneyimli kadrosuyla köklü bir kurum geleneğine sahip olan firmamız, hızla gelişen teknoloji ve enformasyon trendini sürekli takipte kalarak, esnek ambalaj dönüşümünde ihtiyaca yönelik tam kapsamlı çözümler sunar.

Firmamız yasal yükümlülükler, kalite yönetim şartları, hijyen ve sanitasyon kuralları çerçevesinde üretim gerçekleştirmektedir. Kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üretmeyi prensip olarak benimsemiştir. Personel eğitimlerini ön planda tutarken, devamlı teknolojik gelişim takibi ile ürünlerini en ekonomik şekilde, müşteri memnuniyet, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda üretmektedir.

İnsan sağlığı ve çevreye saygıyı temel hareket prensibi olarak kabul eden firmamız kalite yönetim sistemini de sürekli iyileştirerek bütün bu koşulları, kalite politikası olarak benimser ve uygular.

Vizyonumuz
Hizmet kapasitesini sürekli arttırarak ulusal çapta güvenli ticaret hususunda örnek firma haline gelmek, ülkemizin de hedefleri doğrultusunda ise ihracat büyüklüğünü muadil firmalar arasında zirveye taşıyıp hem Türkiye’yi diğer ülkelerin nezdinde kalitenin merkezi haline getirmek hem de topraklarımızda yaşayan her bireyin ekonomik seviyesini yükseltmek adına katkıda bulunmak. Küresel işbirlikçilerimiz ile de iletişim halinde bulunarak ambalaj teknolojileri, üretim verimliliği ve çevre duyarlılığı konusunda öncü fikirler ortaya çıkarmak en büyük arzumuzdur.
 
Misyonumuz
Aile kurumu olmanın getirdiği firma kültürü, müşterileri, tedarikçileri, çalışanları ve tüm çevresiyle öncelikle güven, saygı ve mutual birlikteliği esas alan bir ortam hedeflemektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak, ileri teknoloji ambalaj materyallerini ve ambalajlama sistemlerini sürekli takip ederek müşterilerimize mükemmel derecede uygun ürün sunmak birincil görevimizdir.