Kaliteden ödün vermeden üretiyoruz.

Güvenli ve Çevreci

Size daha çevreci ambalaj alternatifleri sunmak istiyoruz.

En Son Teknoloji

Son teknnoloji üretim tesisimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Yüksek Kalite Standardı

Ürünlerimizi tüm standartlara uygun şekilde yüksek kalite ile üretiyoruz.

Ürün Odaklı Üretim

Memnuniyetiniz adına kaliteden ödün vermeyerek üretim yapıyoruz.

Kalite Politikamız

Karbay Ambalaj, kurulduğu günden beri evrensel, insani ve ahlaki kural ve kaidelerden hiç ödün vermeden bugünlere gelmiştir. Üretimden sevkiyata tüm süreçlerde hem müşteri hem de çalışan memnuniyetini esas alan kalite yaklaşımını ve mükemmellik prensibini benimseyerek, sürekli gelişmeyi ve iyileşmeyi esas amaç olarak kabul etmiştir. Eğitime ve teknolojiye yatırım yaparak, müşterilerinin değişen ve gelişen taleplerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetler sunar.

İş ortaklarımız, siparişlerinin en kısa zamanda, en uygun maliyetle, en iyi kalitede hazırlanıp teslim edileceğini ve her türlü ihtiyaçlarıyla ilgilenilerek yardım edeceğimizi bilirler.
 
Karbay Ambalaj;
  • Müşteri memnuniyeti ve kalitenin sürekli iyileştirilmesini amaçlayan
  • Kalite yönetim sisteminin oluşturulup, geliştirilerek uygulanmasını ve denetlenmesini sağlayan
  • Tedarikçilerini, çalışanlarını ve müşterilerini iş ortağı görüp karşılıklı güven içinde ortaklaşa hareket eden bir kuruluştur.
Gıda Güvenliği Politikamız

Karbay Ambalaj’da temel ilkemiz, “Müşteri Memnuniyeti” ne birinci derecede önem vererek; mevcut yasal şartlar, müşteri tarafından beyan edilmiş şartlar ve gıda güvenliği gereklilikleri doğrultusunda üretim gerçekleştirmektir.

Üretmiş olduğumuz ürünleri zamanında, hijyenik koşullarda teslim etmek ve kalitede standardizasyon asli amaçlarımızdandır.
Doğru üretim, nitelikli hijyen uygulamaları ve uygun çevre şartlarını sağlayarak gıda güvenliği yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamaktayız.
Gıda güvenliği ile ilgili konularda gıda zincirinde yer alan tedarikçi, müşteri ve ilgili tüm birimler ile etkin bir iletişim kurmaktayız.
Her kademede eğitimli ve bilinçli personel yaklaşımını benimseyerek, personelin bilgi ve beceri düzeylerinin arttırılması amacıyla sürekli eğitim faaliyetlerinde bulunmaktayız.