Kargo Torbaları

Kargo Torbaları İmalat ve Baskı Hizmetleri
Kargo Torbaları imalatı değişik kargo poşet çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır, Mağazaların ve Alışveriş sitelerinin en çok talep ettikleri seçenekler arasında Baskılı Kargo poşetleri yer almaktadır.

Kopma Dayanımı çok yüksek, darbelere karşı dayanım sağlayabilen, esnek malzeme, Yarı saydam veya içi görünmezlik seçenekli laminasyon uygulaması yapılmaktadır.

Kargo Torbaları Kullanılan Malzemeler Nelerdir?
Kargo film poşeti için kullanılan malzemenin üzerine 6 renk ve daha fazla renk seçenekleri ile ister Logonuzu veya talep ettiğiniz fotoğraf baskıları yapılabilmektedir.

 

İstenilen özelliklerde üretim yapılmaktadır.

Ebat: 260 mm’den 850 mm genişliğe kadar
Kurye Torbaları Baskı: Flexo baskı ile 6 renge kadar
Kargo Torbaları Malzeme: LDPE, HDPE, (Coex veya laminasyon)

Euro yuva belge cebi, Perforajlı belge cebi seçenekleri mevcuttur.

Kargo, Kurye Poşeti çeşitli özellikleri barındırır, açılıp kapanabilen veya kapanıp açılmayan yapışkanlı bant çeşitleri mevcut olup, aynı zamanda belge cebi özelliği bulunmaktadır.

 

Kargo Torbaları Siparişi Nasıl Verebilirim?


İstemiz olduğunuz Kargo poşetinin ebatlarını, gönderimini yapmayı düşündüğünüz ürünleriniz için en uygun olacak en ve boy ölçülerini belirleyin, üzerinde sizi veya firmanızı temsil edecek olan bir logo,  ambalaj tasarımı çalışmanız var ise, bu dosyaları bize email ile gönderin.

Ambalaj tasarım departmanız sizin için örnek bir kargo poşeti grafik tasarım çalışmasını hazırlayıp gönderecektir.


Siz bu çalışmaya onay verdiğiniz takdirde, klişe aşamasına geçilecektir.

Klişeleriniz hazırlanırken, kargo poşeti siparişinizin coex makineler ile filmleri hazırlanır, üzerine hazırlanmış olan grafik tasarım flekso baskı matbaası ile baskı aşamasına geçilir.


Baskısı bitmiş olan kargo poşetimiz, bantlı torba özelliği ile birlikte kesim makinalarında sizin vermiş olduğunuz ölçülerde kesim ve paketlenmesi hazırlanır.

İstemiz olduğunuz adresinize en yakın zamanda sevkiyat yapılır.

Fotoğraf Galeri